העקרון מאחורי שירותי החלפת המצברים ביוסי מצברים

 

מצברי הרכב הינם רכיבים בסיסיים במערכת הטעינה וההנעה. כחלק ממערכת ההנעה, תפקיד המצבר הוא     לשלוח זרם חשמלי למתנע כך שהרכב יהיה מסוגל להניע ולפעול. בנוסף, המצבר אחראי לאספקת חשמל     לרכיבים חשמליים נוספים, כמו הרדיו והאורות הפנימיים והחיצוניים של הרכב כאשר הביקוש עולה על יכולת ההספקה של מחולל הזרם או כאשר הרכב כבוי. מרבית הרכבים זקוקים למצבר אחד בלבד, אך רכבים בעלי מנועי דיזל, רכבים חשמליים או רכבים המשתמשים במערכות 24 וולט עלולים להזדקק לשניים ואפילו יותר   מצברים בכדי שיוכלו לספק כוח למנועיהם ולמערכות החשמליות שלהם. בימים אלו מצברי “אס.אל.איי” הינם סוג נפוץ המשמש רכבים רבים. האותיות, המייצגות הנעה, תאורה והצתה, מצביעות על השימושים העיקריים של המצבר. בסופו של דבר, המצבר הוא רכיב חיוני ברכב. ללא מצבר המתפקד כראוי, המנוע לא יוכל להניע.

וככזה, חשוב שנהגים ישגיחו על חיי המצבר ברכבם.

 

מדוע מומלץ לקבל שירותי החלפת מצבר ביוסי מצברים?

 

במידה ואתם נתקלים בבעיות בהנעת רכבכם, בקרו אצלנו לשירותי החלפת מצבר. אנחנו נקבע האם המצבר עצמו הוא הגורם לבעיה והאם הוא זקוק להחלפה. בנוסף, אולי שירותי החלפת המצבר שלנו יהיו נחוצים גם  במידה והמצבר עדיין עובד כראוי. למרות שבדרך כלל מצברים עובדים כראוי בשלוש עד חמש השנים  הראשונות לפני שיתחילו התקלות, חיי המצבר עלולים להתקצר עקב מזג אויר קיצוני או תחזוקה לקויה.

אלא אם יש לכם גישה לכלי הבדיקה הנחוצים, ייתכן ויהיו כמה אזהרות קטנות לכך שהמצבר שלכם זקוק      להחלפה. לצוות שלנו ישנם הכלים הנחוצים לבחון את ביצועי המצבר שלכם. אם התוצאות מצביעות על כך   שאתם זקוקים להחלפת מצבר,אנחנו נעזור לכם עם התהליך. במידה ויש לכם שאלות לגבי המצבר שלכם,    צרו איתנו קשר דרך הטלפון או באתר האינטרנט שלנו.

 

 

אנחנו גאים לשרת צרכי החלפת מצברים בתל אביב והמרכז.

 

איזורי השירות : תל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, ראשון לציון